skylime logo

Wynajem aut pod Uber, Bolt, Free Now - Kraków

Wynajmij auto

SAVE 15% if you prepay your booking

Marka

Miejsce odbioru
Miejsce zwrotu

Miejsce odbioru

Miejsce zwrotu

Zapewnienie pasażerom najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy to główne cele każdego przewoźnika – zaraz obok szybkości dotarcia na miejsce. Gwarancją spełnienia nowoczesnych standardów jest równie nowoczesna flota pojazdów. Na szczęście kierowcy nie muszą w tym celu zapożyczać się w bankach lub u leasingodawców. Wynajem aut pod Uber w Krakowie jest możliwy dzięki naszej spersonalizowanej usłudze. To doskonała okazja do podróżowania w samochodach wysokiej klasy za niezwykle przystępną cenę.

Uber Kraków – samochody do wynajęcia

Sprawne i dobrze wyglądające auto jest wizytówką nie tylko firmy, ale również kierowcy. Dlatego część naszych współpracowników decyduje się na wynajem samochodu pod Uber, zamiast korzystać z własnego. Ma to dodatkową zaletę: prywatny pojazd nie jest nadmiernie eksploatowany w celach zawodowych. Warto więc zastanowić się nad możliwością wypożyczenia, aby własny samochód pozostawał w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas.

Mamy do zaoferowania kilka niezwykle przydatnych modeli. Co więcej, wciąż rozbudowujemy naszą flotę. W przyszłości zaistnieje więc możliwość wypożyczenia kolejnych nowoczesnych samochodów. Na stanie mamy aktualnie:

  • Fiat Tipo z LPG,
  • Opel Astra z LPG,
  • Hyundai Ioniq hybryda,
  • Toyota CH-R hybryda,
  • Lexus CT200h hybryda,
  • Toyota Prius hybryda,
  • Toyota Corolla hybryda.

Każdy z nich został wyprodukowany między 2020 a 2022 rokiem.

Jak wynająć auto pod Uber, Bolt, Free Now w Krakowie?

To niezwykle proste. Na początku wystarczy sprawdzić, czy interesująca cię marka samochodu jest dostępna. Należy więc podać model auta, miejsce odbioru oraz zwrotu wraz z datami wynajmu samochodu pod Uber. Obecnie istnieje możliwość oddania pojazdu na ulicy Kapelanka 12 w Krakowie. Następnie należy podać swoje dane osobowe i adresowe. To umożliwi nam wysłanie wiadomości potwierdzającej zarezerwowanie terminu wypożyczenia. Jeśli dany model jest akurat zajmowany przez kogoś innego, zawsze istnieje możliwość wyboru kolejnego spośród wielu pozostałych samochodów w ofercie.

Do rozpoczęcia pracy na aucie flotowym należy jednak spełnić kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim należy mieć ukończony 20. rok życia i posługiwać się przynajmniej dwuletnim prawem jazdy. Do tego wymagamy nie starszego niż 30 dni zaświadczenia o niekaralności oraz aktualnych badań lekarskich. Mieszkańcom Krakowa pomagamy w wyrobieniu wymaganych dokumentów, aby bez przeszkód mogli wynająć samochód pod Uber i inne popularne marki przewoźników.

Po spełnieniu wymagań oraz wybraniu auta możemy przejść do kwestii umowy. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeśli nie posiadasz własnego biznesu, oferujemy umowę zlecenie obejmującą ubezpieczenie.

Ile kosztuje wynajem samochodu pod Uber w Krakowie?

Kosz wynajmu nie należy do wysokich. Zależy on od kilku czynników. Najważniejszymi z nich jest marka samochodu oraz jego rocznik, następnie zaś rodzaj wykorzystywanego paliwa. Za modele hybrydowe przyjdzie zapłacić nieco więcej. Cieszą się za to one wyjątkową popularnością w Krakowie, dlatego wynajem takiego samochodu pod Uber, Bolt czy Free Now zwraca się wyjątkowo szybko.

Warto podkreślić, że w ramach umowy wypożyczenia istnieje miesięczny limit kilometrów, którego nie należy przekraczać. Jest on wliczony w cenę wynajmu. Nie trzeba jednak przejmować się tzw. kilometrówką, jeśli samochód będzie wykorzystywany zgodnie z regulaminem oraz ustalonym przeznaczeniem. Limit jest na tyle wysoki, aby bez skrępowania wykonywać swoją pracę pod szyldem każdego z przewoźników.

A co w przypadku, gdy postanowisz zrobić sobie wolne? Nie musisz się przejmować. Kraków to miasto, w którym ceni się uczciwe podejście. Dlatego płacisz wyłącznie za aktywne tygodnie. Nie pobierzemy żadnej prowizji za samochód, z którego aktualnie nie korzystasz.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu aut pod Uber w Krakowie. Odpowiemy na każde pytanie zadane drogą mailową lub telefoniczną. Przy okazji doradzimy wybór modelu samochodu, który najlepiej spełni wymagania twoje i twoich klientów.