skylime logo

Szukasz pracy jako kierowca Uber, Bolt, Free Now?

Praca dla kierowców to unikalna oferta skierowana do kierowców, którzy chcą natychmiast rozpocząć pracę i zarabiać od zaraz. Nowe, w pełni wyposażone, gotowe do jazdy wygodne auta czekają na Ciebie.

BOLT DRIVER – Zostań kierowcą

UBER DRIVER - Zostań kierowcą

FREE NOW  – Zostań kierowcą

O NAS

Skylime to firma oferująca kompleksową współpracę na platformach: Uber, Bolt, Free Now.

Współpracując z nami zachowujesz wszystkie zalety kierowcy, ustalasz własny harmonogram pracy, a zarobione pieniądze otrzymujesz co tydzień lub codziennie. Zapewniamy legalne zatrudnienie oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych licencji dla wykonywania zleceń. Możesz pracować z własnym lub wynajętym samochodem, a jeśli nie posiadasz auta, nasz personel floty dopasuje do Ciebie samochód najszybciej jak to możliwe.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem, aktywnych, odpowiedzialnych i lubiących swoją pracę. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, abyś mógł swobodnie poruszać się po mieście i czuć się komfortowo

0

Aut firmowych

0

Kierowców

Szukanie zatrudnienia w branży przewoźników nie musi być trudne. Należy jedynie podjąć współpracę z zaufanym partnerem, który nie wymaga zakładania własnej działalności gospodarczej. Spełnienie podstawowych warunków wystarczy do tego, aby zacząć pracę jako kierowca Bolt, Uber lub Free Now. Sprawdź, jak to jest możliwe. Z pewnością się nie zawiedziesz!

Kierowca Uber, Bolt, Free Now – jak rozpocząć pracę?

Na samym początku wymagamy jedynie potwierdzenia ukończenia 20. roku życia, posiadania prawa jazdy od przynajmniej dwóch lat, zaświadczenia o niekaralności i aktualnych badań lekarskich. Po przedstawieniu powyższych dokumentów możemy zacząć ustalać szczegóły.

Dajemy niemal pełną dowolność przy wyborze charakteru pracy, terminów realizacji zleceń oraz sposobach rozliczania się. Praca kierowcy Uber, Bolt czy Free Now nie musi bowiem odbywać się we własnym samochodzie. Można skorzystać z samochodów dostępnych w naszej flocie (m.in. Lexusa CT200h, Fiata Tipo, Toyoty CH-R). Należy wskazać termin wypożyczenia i opłacić koszt wynajmu. W przypadku pracy we własnym pojeździe wystarczy zostawić nam swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się w celu powiadomienia o dalszych krokach.

Wynagrodzenie wypłacamy – wedle życzenia – cotygodniowo lub codziennie. Kierowca Uber może przy tym zatrudnić się w ramach umowy zlecenia (z ubezpieczeniem) lub B2B.

Wszystkie szczegóły można ustalić dzięki darmowej aplikacji na systemy Android oraz iOS. Za ich pośrednictwem wskazuje się godziny pracy, a także poszukuje nowych zleceń. Co więcej, aplikacja pozwala na bieżąco monitorować zarobki. To jeden z najprostszych i bardzo komfortowych w użyciu sposobów na rozliczanie się z firmą partnerską Skylime.

Pragniemy zaznaczyć, że zajmujemy się też legalizacją pracy dla osób pochodzących z Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Mołdawii. Z naszą pomocą można uzyskać zezwolenie na pracę oraz kartę pobytu.

Masz jakieś pytania dotyczące współpracy? W takim razie zadaj je nam drogą telefoniczną lub mailową. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, a także doradzimy wybór najkorzystniejszych dla ciebie rozwiązań w pracy jako kierowca Ubera, Bolta i Free Now.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jedynym kosztem jest opłata za aplikację 30zł/tygodniowo. Jeżeli nie posiadasz działalności, oferujemy umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem. 

Oczywiście. Jednak zachęcamy do skorzystania z całej oferty. Nie doliczamy za kolejne aplikacje opłaty a zawsze jest większa dostępność przejazdów.

Do tego celu możesz wykorzystać drugi telefon lub przełączać się pomiędzy aplikacjami. 

Koszty zależą od formy współpracy. W przypadku wynajęcia samochodu jest to kwota 550-750zł tygodniowo. Jeżeli jeździsz na swoim samochodzie, koszt przy jednej aplikacji 30zł tygodniowo w przypadku większej ilości aplikacji kwota nie ulega zmianie. 

Dodatkowo do kwoty tygodniowej należy doliczyć:
8% VAT od Usługi Transportowej.

Jeżeli w jakimś tygodniu nie jeździsz, nie pobierzemy żadnej prowizji, płacisz tylko za aktywne tygodnie!