skylime logo

Pracuj jako Kierowca Uber, Bolt, Free Now w Warszawie

Jak zostać kierowcą Ubera w Warszawie?

Aspirujący na stanowisko warszawskiego kierowcy Ubera kandydaci muszą spełnić szereg formalnych wymagań, aby móc rozpocząć pracę. W przypadku osób z polskim obywatelstwem potrzebny jest ważny dokument potwierdzający tożsamość (np. dowód osobisty albo paszport), zaświadczenie o niekaralności, zdjęcie profilowe i prawo jazdy. Na oficjalnej platformie Ubera zarejestrować się mogą jednak jedynie osoby powyżej 20 roku życia z rocznym doświadczeniem za kierownicą (tzn. posiadające prawo jazdy ważne od co najmniej 1 roku). Jeżeli chodzi zaś o nieposiadających polskiego obywatelstwa cudzoziemców, to w kwestii formalności załatwić trzeba jeszcze kartę pobytu lub zezwolenie na pracę.

Dzięki wsparciu doświadczonego i profesjonalnego partnera można dużo łatwiej i szybciej rozpocząć pracę w Warszawie jako kierowca Ubera, Bolta i Free Now bez konieczności posiadania własnego pojazdu lub przymusu zakładania własnej działalności gospodarczej. Starając się maksymalnie ułatwić proces rozliczenia, jesteśmy w pełni otwarci na różne formy zatrudnienia (np. umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B). Oferujemy kompleksowe wsparcie naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów na każdym etapie współpracy. Możemy pochwalić się również jedną z najnowocześniejszych flot pojazdów w Warszawie, która obecnie składa się z ponad 200 aut z rocznika 2020-2022 (np. Toyota Corolla, Toyota CH-R, Lexus CT200h, Fiat Tipo, Opel Astra). Na tle konkurencji wyróżnia nas to, iż oferujemy także profesjonalne wsparcie w zakresie napraw, które w naszym własnym warsztacie mechanicznym jesteśmy w stanie zrealizować szybko i w konkurencyjnej cenie. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub chęci podjęcia współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo e-mailowego.

UBER DRIVER - Zostań kierowcą

Jak szybko i sprawnie załatwić niezbędne formalności?

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu dokumentów takich jak karty pobytu czy zezwolenia na pracę. Jeżeli proces ten trwa zbyt długo, stosujemy skuteczne ponaglenia oraz odwołujemy się natychmiastowo od wszystkich negatywnych lub wydanych niezgodnie z zamierzeniem decyzji. Dzięki Skylime każdy spełniający wspomniane wcześniej wymagania kandydat może szybko rozpocząć karierę kierowcy Bolta, Ubera bądź Free Now. Obecnie w miastach takich jak Warszawa, Kraków i Katowice współpracujemy z ponad 1000 zadowolonych kierowców. Warto wspomnieć też, iż w ciągu roku udało nam się wyrobić ponad 600 kart czasowego pobytu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy kompleksową obsługę nie tylko w języku polskim, ale także angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Kierowca Uber, Bolt, Free Now w Warszawie – poznaj zalety pracy jako kierowca

Po rozpoczęciu współpracy z Skylime każdy z naszych Klientów w każdej chwili skorzystać może z kompleksowego wsparcia za pośrednictwem dedykowanego i doświadczonego opiekuna. Nasi legalnie zatrudnieni kierowcy Bolta, Ubera i Free Now otrzymują wynagrodzenia co tydzień lub codziennie. Możliwość samodzielnego ustalania harmonogramu pracy to jedna z wielu korzyści, jakie związane są z realizowaniem zleceń na platformach takich jak Uber, Bolt czy Free Now. Dzięki programowi lojalnościowemu Skylime za każdego zaproszonego kierowcę otrzymać można 400 zł dopłaty.

Współpracujący z nami partnerzy skorzystać mogą także z benefitów takich jak indywidualne oraz rodzinne ubezpieczenie zdrowotne w ZUS czy dodatkowy wynajem aut na wyłączność (bez kaucji z opłatą rozliczaną po przepracowanym tygodniu).

Wysokość wynagrodzenia jest w dużym stopniu zależna od formy rozliczenia i potencjalnych kosztów współpracy. W przypadku wynajmowanych od nas pojazdów od tygodniowej wypłaty odliczyć należy około 550-750zł. Dla przykładu, realizując zlecenia własnym autem w modelu B2B, zapłacić trzeba jedynie 8% VAT od Usługi Transportowej i 30 złotych tygodniowo za aplikacje. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm nie pobieramy żadnej prowizji za nieaktywne tygodnie, więc przy tworzeniu własnego harmonogramu nie trzeba się tym przejmować. Warto wspomnieć też, iż za codzienne wypłaty wynagrodzenia w Skylime zapłacić trzeba jedynie symboliczne 5 złotych.

BOLT DRIVER – Zostań kierowcą